Blog

Miniaturowy traktor czy mechaniczny model do składania?

Model do skladania

Zastanawiasz się, jaki model do składania kupić dla początkujących miłośników modelarstwa? Szukasz pomysłu na prezent i chcesz obdarować bliską osobę unikalnym upominkiem? Sprawdź poniższe propozycje i daj się zainspirować! To trójwymiarowe puzzle mechaniczne i miniaturowe układanki w kompaktowych rozmiarach. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i ciesz się świetną zabawą podczas montażu i nie tylko.

Modele do sklejania – traktory, samochody i inne pojazdy

W ofercie Ugears Models znajdziesz bogaty wybór modeli do składania, które zmontujesz bez konieczności używania dodatkowych narzędzi! Wystarczy podążać za instrukcją dołączoną do opakowania, aby złożyć pojazd w kilka lub kilkanaście godzin – w zależności od poziomu trudności. Jedną z propozycji niech będzie traktor  napędzany silnikiem gumowym. To świetne rozwiązanie dla początkujących – obejmuje 97 części i złożysz go w około 3 godziny, jest to zatem doskonały produkt na start przygody z modelarstwem. Po udanym montażu pojazd posłuży Ci do zabawy – porusza się powoli, z prędkością 5 cm na sekundę. Wyposażono go w tryb sportowy, dzięki któremu przyspiesza do przodu.

Jednak w asortymencie znajdują się nie tylko traktory! To również inne modele do sklejania:

  • skuter Moto Compact – złożysz go ze 192 części w maksymalnie 4 godziny. Wyposażono go w silnik sprężynowy. Po nakręceniu sprawia on, że dwukołowiec przejedzie nawet 2 metry! Skręcając kierownicą, decydujesz, czy pojazd ma jechać prosto, czy zataczać kółka w prawo lub w lewo. Chcąc przenieść swój model, możesz w łatwy sposób złożyć go do kompaktowych rozmiarów i zabrać ze sobą wszędzie;
  • Cobra Drift Racing Car – to kabriolet do składania, który nie tylko wygląda fenomenalnie, lecz także zapewnia świetną zabawę po złożeniu. Montaż stanowi duże wyzwanie, ponieważ całość zawiera 370 części – producent przewiduje, że uporasz się z tym zadaniem w około 10 godzin. Warto poświęcić ten czas, ponieważ samochód stanowi stylową ozdobę i oferuje wiele opcji jazdy: drift, palenie gumy, osiąganie wysokich prędkości w linii prostej. Ruchome elementy dodają mu realizmu – otwierany bagażnik i drzwi, podnoszona maska sprawiają, że poznasz każdy szczegół tego modelu i zgłębisz z nim tajniki mechaniki;
  • awionetka – w ofercie Ugears Models nie brakuje również takich produktów – łatwe modele do składania to propozycja dla dzieci oraz osób początkujących. Ten tworzą 84 części, które złożysz nawet w godzinę. Mały samolot jest napędzany na gumkę – wystarczy pociągnąć go do tyłu, a następnie puścić i podziwiać, jak zgrabnie się porusza.

Miniaturowe puzzle do składania – zestaw czterech modeli dla każdego

Alternatywą dla dużych modeli do sklejania są miniaturowe wyroby, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera cztery odrębne puzzle trójwymiarowe: traktor, kot, serce i głowę. Każdy z nich złożysz w niecałą godzinę, a po zmontowaniu zabierzesz ze sobą, gdzie tylko zechcesz! To doskonały pomysł na rozrywkę w czasie przerwy szkolnej lub w pracy, a także stylowa ozdoba biurka. Produkty wykonano z wysokiej jakości sklejki, a poszczególne elementy z łatwością połączysz bez konieczności używania dodatkowych narzędzi czy kleju. Poradzą sobie z tym nawet przedszkolaki. Modele do składania rozbudzają kreatywność i wspomagają rozwój manualny, pomagają ćwiczyć koncentrację i cierpliwość – dzięki temu stanowią wartościowy upominek dla najmłodszych miłośników modelarstwa i mogą sprawić, że w dziecku rozwinie się nowa pasja. Kolekcja miniaturowych puzzli to doskonały start i baza do rozbudowywania w przyszłości.

Wybierz modele do składania dla siebie i swoich bliskich

Szukasz kreatywnych prezentów i unikalnych upominków dla dzieci i dorosłych? W internetowym sklepie Ugears Models znajdziesz modele do składania – traktory, samochody, samoloty i wiele innych propozycji. Sprawdź dostępne produkty, wybierz odpowiedni poziom trudności i ciesz się świetną zabawą podczas montażu oraz później! Mechaniczne puzzle 3D to stylowe ozdoby, które warto podarować swoim bliskim.