POZNAJ NAS

Dusza zaklęta w pięknej formie

Jesteśmy czterosobowym zespołem, który na terenie Polski dystrybuuje modele marki UGEARS. Więc jeśli szukasz modelu, który „żyje własnym życiem” to pomożemy Ci taki znaleźć.

Znajdź nową pasję

2014
Istniejemy od
120
Unikatowe modele
200
Pomysłów na kolejne

Idealny prezent?

Jesteśmy odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Lub gdy szukasz nowej pasji i hobby. Wtedy też UGEARS jest strzałem w dziesiątkę.

Prawdę mówiąc, kiedy za projektem stoi sztab inżynierów to nie ma mowy o nudzie… Możesz być spokojny o trwałość naszych produktów. Przed ujrzeniem światła dziennego każdy z naszych modeli przechodzi szereg punktów kontrolnych. Sprawdzone miejsce pozyskania sklejki (tak, tej pachnącej olchą sklejki), kontrola jakości produkcji i intuicyjna instrukcja. Te czynniki sprawiają, że na pewno złożysz swój model. Czyli będziesz zadowolony z pracy własnych rąk.

MODELE UGEARS

Hobbyści składają modele UGEARS
w 80 krajach na 5 kontynentach.

UGEARS to startup, który powstał w 2014 roku w Kijowie na Ukrainie. Dzisiaj, czyli 10 lat później – UGEARS ponad 120 unikalnych modeli i ma ponad 200 pomysłów na kolejne mechanizmy, które będą realizowane. Hobbyści składają modele UGEARS w 80 krajach na 5 kontynentach. My jesteśmy po to, żeby pomóc rozwiązać wszelkie problemy wynikłe w trakcie składania.

W naszym wieku ludzie wciąż chcą tworzyć swoimi rękami i umysłem, szukając tego satysfakcjonującego poczucia konstruowania czegoś własnoręcznie i zapraszając swoje dzieci i wnuki do niesamowitego świata mechaniki.

Dołącz do nas, podaruj niezapomniane chwile majsterkowiczom w każdym wieku!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Szczególnie zapraszamy firmy zainteresowane współpracą z UGEARS na rynku polskim. Więcej informacji na ten temat w sekcji B2B.