Blog

Pakiet Marble Run – dlaczego Marble Run jest taki fascynujący?

Pakiet Mirable Run do złożenia - Ugearsmodels

Rozbudowane konstrukcje, po których mkną kolorowe kulki, to niezwykle wciągająca rozrywka nie tylko dla dzieci, zwłaszcza jeśli tory należy zbudować samemu z kilkuset elementów i poświęcić wiele godzin na odwzorowanie starannie zaprojektowanych zestawów. Modele 3D do składania właśnie osiągnęły wyższy poziom i zabiorą Cię w świat fantazyjnych zjeżdżalni, zakręconych zjazdów i spiral. Zobacz, co wyróżnia Marble Run do złożenia!

Zestaw do złożenia Marble Run – stwórz swój własny kulkowy park rozrywki

Polecany pakiet Marble Run to komplet aż 4 konstrukcji, które możesz ze sobą połączyć, tworząc ogromny tor składający się z 1300 elementów! Przewidywany czas jego złożenia to około 30 godzin, zyskujesz zatem rozrywkę na długie wieczory i wyzwanie dla prawdziwych miłośników modelarstwa. Kolorowe kulki mogą toczyć się po jednym z kilku spiralnych, stromych lub zakręconych zjazdów, a na końcu trafiają do specjalnego pojemnika – nie ma więc ryzyka, że gdzieś się zapodzieją. Możesz też odesłać je do sąsiedniego toru lub wciągnika i kontynuować zabawę, która nigdy się nie nudzi!

Modele 3D do składania – co wyróżnia pakiet Marble Run?

Wybierając zestaw do złożenia Marble Run, zyskujesz:

  • starannie wyprofilowane elementy, które wystarczy wyjąć z laserowo wyciętej sklejki,
  • czytelną instrukcję, prowadzącą krok po kroku przez kolejne etapy budowania konstrukcji,
  • kilkadziesiąt kolorowych kulek – nawet jeśli jakąś zgubisz, pozostanie Ci kilka w zapasie,
  • wosk i papier ścierny – aby zadbać o płynne funkcjonowanie przekładni,
  • możliwość modułowego łączenia ze sobą czterech torów lub korzystania z każdego z nich osobno,
  • wiele godzin zabawy – zarówno podczas budowania, jak i w trakcie późniejszego odkrywania potencjału każdego z torów Marble Run,
  • trójwymiarowe puzzle mechaniczne, które poskładasz bez użycia kleju i dodatkowych narzędzi.

Poznaj prawa fizyki działające na kulki przemieszczające się po torach, sprawdź zastosowanie przekładni i funkcję przeciwwagi w praktyce, odkryj zaskakujące zakręty, spiralne zjeżdżalnie, windy i dźwignie wprawiane w ruch dzięki kolorowym kulkom. Odpręż się, obserwując ich podróż po zjazdach i poczuj prawdziwy relaks umysłu.

Z czego składa się zestaw Marble Run?

Pakiet zawiera cztery modele 3D do składania. Pierwszy z nich to Wciągnik Poziomowy zawierający 315 elementów. Przewidywany czas jego złożenia to 6 godzin. Tworzą go 3-poziomowa winda schodkowa i trzy główne tory: pochylnia, szybki zjazd i tor z pułapką. Zachwyć się zaawansowanymi mechanizmami zapadni i zwalniaczy, kręć korbą i wprawiaj elementy w ruch, a także połącz tę konstrukcję z pozostałymi wchodzącymi w skład pakietu – na przykład z Wciągnikiem Łańcuchowym. Zbudujesz go z 400 części i zajmie Ci to 8 godzin, a włożony wysiłek zostanie wynagrodzony możliwością fascynującej zabawy. Gdy zakręcisz korbą, wciągarka wyniesie kulki na szczyt toru, skąd zjadą różnymi trasami: pętlą w dół, kilkustopniową kaskadą lub krótkim torem – aby na końcu znaleźć się w jednym miejscu, gotowe na dalsze przygody!

Kolejnym elementem pakietu jest Wciągnik Spiralny o średnim poziomie trudności, złożony z 266 części, których połączenie w fantazyjną całość zajmie około 7 godzin. Tworzą go trzy trasy – szybka zjeżdżalnia, pionowy wąż i rwąca rzeka. Ostatnią propozycję z tej serii stanowi Wciągnik Stopniowy – imponuje rozmiarem i jest trudną konstrukcją składającą się z 355 puzzli. Przewidywany czas ich składania to 8 godzin. Serpentyny, huśtawki młotkowe, kołyski, wiry i lejki – to wszystko czeka na Ciebie i sprawia, że obserwacja podróżujących kulek staje się niezwykle wciągająca.

Wybierz modele 3D do składania i przenieś się w świat Marble Run!

Zarówno polecany pakiet, jak i każdy z torów osobno stanowią świetny pomysł na prezent dla miłośników modelarstwa i nie tylko. Marble Run zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy i daje możliwość poznania działania zaskakujących mechanizmów w praktyce. Zajrzyj do Ugears Models i sprawdź też inne mechaniczne modele 3D do składania! To gwarancja znakomitej rozrywki!