O nas

 

Dusza zaklęta w pięknej formie

Jesteśmy czterosobowym zespołem, który na terenie Polski dystrybuuje modele marki UGEARS. Więc jeśli szukasz modelu, który „żyje własnym życiem” to pomożemy Ci taki znaleźć.

Żadnego kleju - czyste drewno. To sekret UGEARS na doskonały prezent dla kogoś, lub dla siebie. Ale skąd pomysły na te wszystkie modele? Niektóre z nich to mechanizmy z prawdziwego zdarzenia. Na przykład Minutnik, który Twoja Babcia może wykorzystać w kuchni. Albo Antyczna szkatułka z sekretnym miejscem na przechowanie ulubionej biżuterii. Inne projekty to nasze indywidualne pomysły. Ale i tak się zakochasz….a to dopiero początek!

Idealny prezent? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Lub gdy szukasz nowej pasji i hobby. Wtedy też UGEARS jest strzałem w dziesiątkę. Prawdę mówiąc, kiedy za projektem stoi sztab inżynierów to nie ma mowy o nudzie… Możesz być spokojny o trwałość naszych produktów. Przed ujrzeniem światła dziennego każdy z naszych modeli przechodzi szereg punktów kontrolnych. Sprawdzone miejsce pozyskania sklejki (tak, tej pachnącej olchą sklejki), kontrola jakości produkcji i intuicyjna instrukcja. Te czynniki sprawiają, że na pewno złożysz swój model. Czyli będziesz zadowolony z pracy własnych rąk.

UGEARS to startup, który powstał w 2014 roku w Kijowie na Ukrainie. Dzisiaj, czyli siedem lat później - UGEARS oferuje 80 unikalnych modeli i ma ponad 200 pomysłów na kolejne mechanizmy, które będą realizowane. Hobbyści składają modele UGEARS w 80 krajach na 5 kontynentach. My jesteśmy po to, żeby pomóc rozwiązać wszelkie problemy wynikłe w trakcie składania.

W naszym wieku ludzie wciąż chcą tworzyć swoimi rękami i umysłem, szukając tego satysfakcjonującego poczucia konstruowania czegoś własnoręcznie i zapraszając swoje dzieci i wnuki do niesamowitego świata mechaniki. Dołącz do nas, podaruj niezapomniane chwile majsterkowiczom w każdym wieku!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Szczególnie zapraszamy firmy zainteresowane współpracą z UGEARS na rynku polskim. Więcej informacji na ten temat w sekcji B2B.