Na stronie:
Sortowanie:

Zabawki mechaniczne to prawdziwy cud techniki. Ruchome elementy sprawiają, że zabawka jest bardziej realistyczna i znacznie zwiększa liczbę opcji jej użycia. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest samodzielne składanie takiej zabawki. Wcześniej, aby złożyć podobny egzemplarz, musiałeś siedzieć godzinami ze śrubokrętem i teczką. Wszystko, czego potrzebujesz dzisiaj - to modele do składania UGears.

Modele UGEARS: kusząca podróż do świata mechaniki

Nasze puzzle drewniane 3d - to mechaniczne modele z drewna stworzone według rysunków rzeczywistych mechanizmów. Każdy projekt to zestaw detali, które trzeba po prostu wycisnąć z listwy sklejki. Każdy element jest dokładnie dopasowany do innych detali, co zapewnia atrakcyjny wygląd złożonych mechanizmów. 

Ponadto oferujemy modele z drewna do składania, które absolutnie nie potrzebują sklejania, a więc nasze zabawki świetnie nadadzą się jako prezent nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Największe zainteresowanie wywołują oczywiście nasze modele ze sklejki, składające się z 180 lub więcej części. Trudność ich składani i dopasowania jest średnia, a sam proces - bardzo intrygujący. Każdy, kto uczestniczy w procesie, zastanawia się, jak poruszy się zabawka, kiedy wszystkie elementy znajdą się na swoim miejscu! Aby obserwowanie działania mechanizmu było wygodniejsze, każdy z modeli ma podgląd.

W naszym katalogu znajdziesz między innymi puzzle drewniane 3d w postaci:

  • -  Samochodów retro i klasycznych;
  • -  Urządzeń fizycznych (dynamometrów, manipulatorów itd.);
  • -  Łamigłówek, zamków szyfrowych itd.

Ponadto, w naszym asortymencie są modele, które mogą służyć jako ozdoba mieszkania lub miejsca pracy.

Aby uczynić Twój wybór maksymalnie łatwym i przyjemnym, zamieściliśmy na stronie opisy modeli oraz ich zdjęcia w stanie już po złożeniu. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania – śmiało skontaktuj się z  naszym menedżerem, który zawsze pomoże Ci dokonać wyboru, dokładnie opowie o naszej produkcji, a w razie potrzeby pomoże też złożyć zamówienie.

Piękno projektowania: modele do składania UGEARS

UGEARS projektuje swoje drewniane puzzle 3d w taki sposób, aby ich montaż był ciekawy i przyjemny, a nie uciążliwy.

  • Wszystkie fragmenty są gotowe do instalacji, nic nie trzeba ciąć;
  • Każdy z elementów jest bezpieczny i ma doskonały kształt, a więc taka zabawka będzie odpowiednia nawet dla dzieci (zaleca się jednak składanie modeli razem z osobami dorosłymi);
  • Elementy wyrzeźbione ze sklejki są trzymane na cienkich nadprożach i mogą być łatwo wyjęte przy niewielkim nacisku.

Ciągle testujemy już stworzone modele oraz przeprowadzamy liczne eksperymenty i testy, aby nasze drewniane modele do składania zawsze pozostawały dla naszych klientów ciekawe i niebanalne.

Każdy mechaniczny model, który znajdziesz w naszym katalogu, wzoruje się na funkcjonowaniu prawdziwych urządzeń, a więc razem z nami będziesz łatwo poznawać świat i zasady jego funkcjonowania. Modele drewniane również nadadzą się do prowadzenia konkursów dla dzieci i nastolatków, które mogą pokazać swoje umiejętności i logiczne myślenie, a w stanie złożonym staną się świetnym prezentem nie tylko dla najbliższych osób, ale też kolegów z pracy.

Jeśli marzysz o tym, by niebanalnie i korzystnie spędzić swój wolny czas, zachęcamy do zakupu naszych mechanicznych modeli ze sklejki do składania. Jest to zarówno świetny i niebanalny prezent, jak i ciekawa zabawka dla dzieci i dorosłych.

Rozwijaj swoją kreatywność razem z UGEARS!