Zwroty i reklamacje

Szanowni Państwo, w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantujemy Państwu system zwrotów i reklamacji. Odstąpienie od umowy: zgodnie z ustawą przysługuje Państwu okres 14 dni, w ciągu których mogą Państwo odstąpić od umowy. Aby odstąpić od umowy proszę wykonać poniższe kroki:

1. Skontaktuj się z nami i poinformuj o odstąpieniu od umowy: tel.: 32 7073977 e-mail: info@ugearsmodels.pl

2. Przygotuj pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij je w formie papierowej na adres: ul. B. Prusa lokal U5, 50-319 Wrocław lub w formie elektronicznej pod e-mail: info@ugearsmodels.pl.

3. Nadaj przesyłkę na adres ustalony po kontakcie z naszym działem obsługi klienta.

4. W terminie do 14 dni od daty doręczenia przesyłki otrzymasz zwrot pieniędzy na konto bankowe podane w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy. Reklamacje i Gwarancja: W przypadku uszkodzenia nie spowodowanego winą użytkownika prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta celem ustalenia szczegółów reklamacji: Tel: 32 7073977 e-mail: Na wszystkie nasze produkty oferujemy 2-letnią gwarancję producenta. Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań by zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Jeśli są Państwo niezadowoleni z naszej obsługi klienta prosimy o zgłoszenie sprawy pod adresem email: info@ugearsmodels.pl