ZŁOŻYŁA TRIMARANA, WYGRAŁA ROLLANDA GARROSA, I WRÓCIŁA DO POLSKI. IGA I UGEARS. MÓWIŁA, ŻE JACHT NA JEZIORZE TO JEJ MARZENIE. ZRESZTĄ, JAK WIDAĆ NA ZDJĘCIU, JUŻ ZACZĘŁA JE SPEŁNIAĆ.

Niedzielne popołudnie, jeden znajomy podesłał nam zdjecie świeżej mistrzyni z modelem Trimarana. Okazuje się, że dla relaksu Iga składa modele UGEARS, bo to pomaga jej w regeneracji pomiędzy sparingami. 

 

Akurat to nas nie dziwi.. Udało się nam krótko skontaktować z Igą żeby podesłać jej resztę kolekcji, bo stwierdziliśmy w zespole, że to będzie nasz mały wkład w rozwój polskiego tenisa. 

Dlaczego drewniane modele UGEARS mogą pomóc sportowcu w relaksie po intensywnej grze i treningu? Przede wszystkim chodzi o to, że własnoręczne składanie odpręża. Umysł odpoczywa, bo dostaje proste bodźce. Zapach olchowej sklejki, widok papierowej instrukcji i dźwięk lekkiego trzasku wyciskanych elementów. 

 

Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne zmagania naszej młodej gwiazdy - Igi Świątek - w świecie tenisa. Życzymy jej mnóstwa sukcesów, radości z gry...bo przecież to o frajdę chodzi, prawda?