UGEARS prezentuje kolekcję unikalnych urządzeń mechanicznych do gier planszowych

Jak zapewne wiecie, my w UGEARS jesteśmy prawdziwymi fanami mechaniki. Nic nie jest dla nas większą przyjemnością niż odkrywanie tajemnic mechanizmów i urządzeń oraz dzielenie się naszą wiedzą. Oprócz mechaniki oczywiście istnieje wiele nie mniej interesujących hobby, z których jednym są gry planszowe. Miłość do mechaniki i ekscytujących przygód w światach gier zainspirowała nas do stworzenia nowej linii drewnianych konstruktorów. Z dumą przedstawiamy UGEARS GAMES, nową kolekcję unikalnych funkcjonalnych drewnianych dewisów mechanicznych do przechowywania, transportu i sortowania elementów gier w Twoich ulubionych grach planszowych.

Pudełko na karty, Modulowy Dice-Tower, Mechaniczne pudełko na talię, Ekran dla Game Mistrza oraz Pudełko na kostki - to Twoi nowi sprawdzeni pomocnicy w grze, a także świetny pomysł na prezent dla przyjaciół, z którymi spędzasz czas przy stole do gry.

Zagrajmy razem. Następny ruch jest Twój!

Wszystkie rozwiązania w nowej kolekcji są wynikiem pracy zespołowej i wyobraźni zespołu inżynierów Ugears. Funkcjonalne i łatwe w użyciu urządzenia Gry UGEARS urozmaicają i upraszczają proces gry, a składanie modeli nie zajmuje dużo czasu. Wszystkie części zestawów są wykonane z wysokiej jakości drewna i zaprojektowane w taki sposób, aby można je było składać samodzielnie.

Pudełko na karty nie tylko ułatwi Ci wygodne sortowanie kart podczas gry, ale także ochroni Twoje karty podczas przechowywania i transportu. Pudełko na karty składa się z 16 działów dla  500 kart. Działy są dość przestronne, aby przechowywać karty w protektorach różnych rodzajów (w tym w podwójnych protektorach). 12 z 16 działów  zaprojektowano dla 400 kart o wielkości 63,5х88 mm, w czterech kolejnych działach będziesz mógł umieścić karty o wymiarach 45х68 mm.

Modułowy Dice-Tower - jedno z najciekawszych urządzeń w linii UGEARS GAMES. Gwarantuje morze zabawy. Każdy z czterech modułów urządzenia jest osobistą „szklanką” dla kości. Po złożeniu ich otrzymasz klasyczną wieżę Dice.

Mechaniczne pudełko na talię to najlepsze rozwiązanie do przechowywania i transportu ulubionej talii kart. W wewnętrznych działach możliwe jest umieszczenie do 120 kart do gry o wymiarach 63,5 x 88 mm w protektorach, po 60 sztuk w każdym.

Ekran dla Game Mistrza - to piękny i niezwykły model, który w stanie złożonym przypomina wielką  książkę. Ekran może zostać rozłożony na 2, 3 lub 4 panele z prostym i wygodnym mechanizmem do mocowania arkuszy z podpowiedziami formatu A4 lub 8,5 x 11 cali. Centralnym elementem ekranu jest wbudowana osobisty Modułowy Dice-Tower.

Pudełko na kostki to idealny dodatek do przechowywania ulubionej kolekcji kostek do gry. Model w stylu fantazyjnym ma 8 komórek i jest idealny do standardowego zestawu kostek. Mechanizm, który podnosi ściany pudełka, mocuje każdą kostkę w pojedynczej komórce i nie pozwala na rozsypanie się i zagubienie podczas transportu.

O UGEARS

UGEARS to młoda ukraińska firma z własną produkcją zlokalizowana na przedmieściach Kijowa. Tworzymy i produkujemy unikalne, mechaniczne konstruktory 3D, w których wszystko jest naprawdę. Niektóre modele mają własne duże prototypy, inne są unikalnymi wersjami mechanizmów historycznych. Większość modeli niezależnie porusza się dzięki gumowemu silniku, systemowi kół zębatych,  kół, sił trakcyjnych oraz grawitacji.

Zespół UGEARS obejmuje entuzjastycznych projektantów, mistrzów, którzy tworzą muzykę w drewnie, ucieleśniając swoje pomysły w modelach. Misją UGEARS jest zapewnienie niezapomnianego czasu podczas wspólnej pracy nad rzeczami, które przemawiają do ludzi w każdym wieku i łączą serca rodziców oraz dzieci. W wyniku tej pracy uzyskiwany jest prawdziwy mechaniczny cud, który ożywa i zaczyna się poruszać.

 Modele są w pełni wyposażone we wszystko, co jest niezbędne do ich montażu. Jakość części jest bardzo wysoka, gdyż do wycinania elementów ze sklejki służy metoda laserowa. W opakowaniu znajdziesz płyty ze sklejki, z których wystarczy wycisnąć gotowe części i przekształcić je w gotowy model. Nie potrzeba ani kleju, ani specjalnych narzędzi. Modele są składane zgodnie z ilustrowaną instrukcją krok po kroku z wyjaśnieniami w 11 językach (ukraińskim, angielskim, niemieckim, francuskim, polskim, hiszpańskim, rosyjskim, tureckim, włoskim, chińskim i koreańskim). 

Jesteśmy dumni, że mechaniczne modele UGEARS są ciekawym i ekscytującym hobby, oryginalnym prezentem, który zapewnia przyjemne minuty i godziny, radość z komunikowania się z przyjaciółmi i krewnymi na 5 kontynentach i w ponad 80 krajach.