Blog

Trochę o modelach

Roadster VM-01 Model mechaniczny do składania

Zabawki mechaniczne to prawdziwy cud techniki. Ruchome elementy sprawiają, że zabawka jest bardziej realistyczna i znacznie zwiększa liczbę opcji jej użycia. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest samodzielne składanie takiej zabawki. Wcześniej, aby złożyć podobny egzemplarz, musiałeś siedzieć godzinami ze śrubokrętem i teczką. Wszystko, czego potrzebujesz dzisiaj – to modele do składania UGEARS.

Modele UGEARS: kusząca podróż do świata mechaniki

Nasze puzzle drewniane 3D – to mechaniczne modele z drewna stworzone według rysunków rzeczywistych mechanizmów. Każdy projekt to zestaw detali, które trzeba po prostu wycisnąć z listwy sklejki. Każdy element jest dokładnie dopasowany do innych detali, co zapewnia atrakcyjny wygląd złożonych mechanizmów. 

Ponadto oferujemy modele z drewna do składania, które absolutnie nie potrzebują sklejania, a więc nasze zabawki świetnie nadadzą się jako prezent nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Największe zainteresowanie wywołują oczywiście nasze modele ze sklejki, składające się z 180 lub więcej części. Trudność ich składani i dopasowania jest średnia, a sam proces – bardzo intrygujący. Każdy, kto uczestniczy w procesie, zastanawia się, jak poruszy się zabawka, kiedy wszystkie elementy znajdą się na swoim miejscu! Aby obserwowanie działania mechanizmu było wygodniejsze, każdy z modeli ma podgląd.

W naszym katalogu znajdziesz między innymi puzzle drewniane 3D w postaci:

  • Samochodów retro i klasycznych;
  • Urządzeń fizycznych (dynamometrów, manipulatorów itd.);
  • Łamigłówek, zamków szyfrowych itd.

Ponadto, w naszym asortymencie są modele, które mogą służyć jako ozdoba mieszkania lub miejsca pracy.

Aby uczynić Twój wybór maksymalnie łatwym i przyjemnym, zamieściliśmy na stronie opisy modeli oraz ich zdjęcia w stanie już po złożeniu. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania – śmiało skontaktuj się z  naszym menedżerem, który zawsze pomoże Ci dokonać wyboru, dokładnie opowie o naszej produkcji, a w razie potrzeby pomoże też złożyć zamówienie.