O nas

Kupuj magię w drewnie

UGEARS jest twórcą i producentem unikalnych uruchamianych zestawów mechanicznych przeznaczonych do samodzielnego montażu bez użycia kleju i wykonanych w całości z wysokogatunkowego materiału drewnianego.

Niektóre z naszych modeli czerpią inspirację z prawdziwych mechanizmów, niektóre zawierają nasze unikalne pomysły, a wszystkie zostały zaprojektowane przez UGEARS od zera. Nasze modele to oryginalne upominki, inteligentne hobby dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Wykorzystaliśmy inżynierskie i precyzyjne dostrojenie produkcji, aby zapewnić, że montaż naszych modeli jest ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla całej rodziny. Bardzo poważnie podchodzimy do jakości naszych zestawów: oprócz skrupulatnego testowania produktów i kontroli jakości, pozyskujemy sklejkę z odpowiedzialnych i sprawdzonych źródeł. Ponadto, poszukując sposobu, aby montaż był przyjemny dla naszych klientów, stworzyliśmy i opatentowaliśmy nasze własne połączenie elementów. A to dopiero początek.

UGEARS to startup, który powstał w 2014 roku w Kijowie na Ukrainie. Dzisiaj, niecałe trzy lata później, UGEARS oferuje 30 unikalnych modeli i ma ponad 200 pomysłów na przyszłe mechanizmy, które zamierzamy zrealizować. Powstało 7 nowych modeli, które zostaną zaprezentowane w 2018 roku. Hobbyści montują modele UGEARS w 80 krajach na 5 kontynentach, a my troszczymy się głęboko o wspaniałe wsparcie, bezcenne opinie i życzliwe porady, które otrzymaliśmy od każdego z nich.

W naszym wieku ludzie wciąż chcą tworzyć swoimi rękami i umysłem, szukając tego satysfakcjonującego poczucia konstruowania czegoś własnoręcznie, zapraszając swoje dzieci i wnuki do niesamowitego świata mechaniki.

Dołącz do nas, darując te niezapomniane chwile majsterkowiczom w każdym wieku!