Niezbędnik każdego gracza – mechaniczne urządzenia do gier planszowych

W popularne planszówki chętnie grają zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeśli chcesz zwiększyć swoje możliwości i radość ze wspólnej zabawy, powinieneś zapoznać się drewnianymi puzzlami 3D z naszej kolekcji Ugears Games. Dzięki nim stworzysz unikalne urządzenia do gier planszowych, które wyróżniają się wyjątkowym designem i funkcjonalnością. Przeczytaj dalszą część artykułu i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Drewniane urządzenia, które ułatwiają zabawę

Porozrzucane karty na stole, kostki do gry, których nie można znaleźć – to już przeszłość. Dzięki drewnianym puzzlom 3D sam zbudujesz unikalne urządzenia do gry, np. Ekran Mistrza czy Modułowy Dice Tower. W mechanicznych modelach będziesz mógł przechowywać karty, kostki czy duże arkusze, z których szybko i wygodnie skorzystasz. Jest to niezbędnik każdego gracza, ponieważ akcesoria te:

  • pomagają uporządkować wszystkie elementy do gry,
  • ułatwiają transport i przechowywanie,
  • skracają czas na przygotowanie do gry,
  • mają bardzo elegancki wygląd i mogą również stanowić element wyposażenia mieszkania,
  • pozwalają na zmniejszenie miejsca na stole potrzebnego do gry.

Rodzaje mechanicznych urządzeń do gier planszowych

Miłośnicy planszówek mogą skorzystać z różnych mechanicznych urządzeń, które ułatwiają grę, w tym:

  • Ekran Mistrza,
  • Modułowy Dice Tower,
  • pudełko na karty,
  • pudełko na kostki,
  • pudełko na talię.

Ekran Mistrza

Jest to urządzenie, które znajdzie zastosowanie szczególnie w grach fabularnych. Model przypomina bogato zdobioną książkę, która po rozłożeniu umożliwia przechowywanie arkuszy w czterech panelach. Dzięki temu gracz ma wszystko pod kontrolą i jednocześnie nikt nie widzi jego notatek.

Modułowy Dice Tower

Urządzenie składa się z czterech sześciennych kubków do przechowywania i mieszania kości. Model 3D pozwala zaoszczędzić miejsce na stole i jednocześnie porządkuje grę. Wystarczy, że umieścisz kostki w kubku, potrząśniesz nim i następnie odwrócisz, oddzielając dno bocznym przyciskiem. Twoi przeciwnicy z łatwością zobaczą wynik.

Pudełko na karty

Card holder umożliwia wygodne tasowanie i bezpieczne przechowywanie kart. Pudełko wykonane zostało z 12 części i może pomieścić aż 400 elementów. Zastosowana technologia pozwala na zabranie dowolnej karty bez naruszenia pozostałych. Maszyna zapewnia nie tylko ergonomię podczas gry, ale dzięki przegródkom i zamknięciu gwarantuje także bezpieczny transport i przechowywanie.

Pudełko na kostki

Skrzyneczka drewniana na kostki – wykonana w stylu fantasy składa się z 8 przedziałów i pasuje idealnie do standardowego zestawu kości. Elementy do gry można umieścić w dowolnej części pudełka. Prosty mechanizm przesuwny zapewnia łatwy dostęp i przechowywanie.

Pudełko na talię

Deck box służy do przechowywania i transportu talii kart. Składany model jest otwierany i zamykany za pomocą specjalnego mechanizmu sprężynowego. Karty są odpowiednio chronione przed zgnieceniem lub innym przypadkowym uszkodzeniem.

Łatwy montaż

Dostępne modele 3D wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy do montażu. Wystarczy tylko wyjąć gotowe części i przekształcić je w urządzenie do gry. Nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi ani kleju. Ponadto każdy składany zestaw zawiera czytelną instrukcję obsługi, która ułatwia szybki i bezpieczny montaż.

Niebanalne i funkcjonalne akcesoria do gry

Jesteśmy producentem oryginalnych urządzeń do gry oraz innych mechanicznych modeli 3D przeznaczonych do samodzielnego montażu. Jeśli więc szukasz funkcjonalnego i designerskiego rozwiązania – skorzystaj z naszej oferty. Dzięki niebanalnym akcesoriom poprawisz swoje osiągnięcia w grach karcianych lub planszowych i zaimponujesz znajomym.

Podsumowanie

Oferujemy też wiele zestawów puzzli 3D, np. modele: parowozu, traktora, auta, tramwaju czy motocykli. Wszystkie produkty zostały starannie zaprojektowane i wykonane z trwałych elementów. Wyróżnia je nie tylko funkcjonalność, solidność, ale również oryginalny wygląd. Dlatego mogą być ozdobą w pokoju dziecka lub salonie. Nie ważne, ile masz lat – składanie drewnianych urządzeń na pewno dostarczy Ci mnóstwo przyjemności.