Mechaniczne urządzenia UGEARS GAMES do gier planszowych

Na stronie:
Sortowanie:
Nowość
Ekran Mistrza mechaniczne urządzenie do gier planszowych

219,00

#70070
Ekran Mistrza mechaniczne urządzenie do gier planszowych
Wymiary modelu: 87*26.5*33.5 cm
Opakowanie: 38*17*4.5 cm
Waga wysyłki: 1.153 kg
Czas montażu: 2-3 godziny
Nowość
Modułowy Dice Tower mechaniczne urządzenie do gier planszowych

129,00

#70069
Modułowy Dice Tower mechaniczne urządzenie do gier planszowych
Wymiary modelu: 8.4*7.6*7.6 cm
Opakowanie: 19*17*4.2 cm
Waga wysyłki: 0.490
Czas montażu: 2-3 godziny
Nowość
Pudełko na karty  mechaniczne urządzenie do gier planszowych

149,00

#70068
Pudełko na karty mechaniczne urządzenie do gier planszowych
Wymiary modelu: 25*24*11cm
Opakowanie: 38*17*3 cm
Waga wysyłki: 0.740 kg
Czas montażu: 2-3 godziny
Nowość
Pudełko na kostki mechaniczne urządzenie do gier planszowych

59,00

#70072
Pudełko na kostki mechaniczne urządzenie do gier planszowych
Wymiary modelu: 9.4*8.4*11.2 cm
Opakowanie: 17*19*2.7 cm
Waga wysyłki: 0.740 kg, 0.220 kg
Czas montażu: 1 godzina
Nowość
Pudełko na talię mechaniczne urządzenie do gier planszowych

79,00

#70071
Pudełko na talię mechaniczne urządzenie do gier planszowych
Wymiary modelu: 9.4*8.4*11 cm
Opakowanie: 19*17*2.7 cm
Waga wysyłki: 0.291 kg
Czas montażu: 1 godzina

Wyjątkowy i zachwycający świat gier planszowych wabi nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Chcesz, by takie gry były jeszcze bardziej ciekawe i niebanalne? Wtedy zapraszamy do zapoznania z unikatowymi drewnianymi puzzlami 3D z naszej nowej kolekcji Ugears Games, które zostały stworzone z myślą o wygodzie wszystkich miłośników planszówek. 

UGEARS GAMES: rozrywka, która zawsze sprawia radość

Oferujemy niebanalne i funkcjonalne mechaniczne urządzenia dla najbardziej popularnych gier planszowych, które wyróżniają się nie tylko przemyślanym designem oraz eleganckim wyglądem, ale również tym, że można je stworzyć prawie w całości własnymi rękoma. Pudełko na kostki lub karty do gry, wieża do mieszania kości oraz inne ciekawe rozwiązania są do złożenia na podstawie dokładnych instrukcji, a w zestawie znajduje się wszystko, co będzie Ci potrzebne do stworzenia wyjątkowego mechanicznego urządzenia, które zdecydowanie zaimponuje też innym graczom.

Nasze drewniane puzzle 3D – to skuteczne i wygodne rozwiązanie, gdyż:

  • -  Pomagają szybko przygotować się do turniejów oraz ułatwiają proces gry, zmniejszając liczbę operacji organizacyjnych i przygotowawczych;
  • -  Pozwalają wygodnie rozmieszczać podstawowe elementy gier planszowych na stole;
  • -  Zapewniają skuteczny i niezawodny transport kart, kości i innych niezbędnych elementów;
  • -  Posiadają wzorzyste rzeźby i elegancki kształt, a więc zarówno pudełko na karty do gry, jak i deck box będą wspaniałym elementem wyposażenia wnętrz każdego domu;
  • -  Pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na stole do gry.

Skuteczna organizacja Twojej gry w każdej chwili: UGEARS GAMES – to zawsze oryginalne pomysły

Ciągle rozszerzamy nasz asortyment drewnianych konstruktorów i seria UGEARS GAMES jest dobrym tego potwierdzeniem. W katalogu każdy miłośnik gier planszowych obowiązkowo znajdzie dla siebie inteligentne i przydatne urządzenia. Na przykład, drewniane pudełko na karty pozwoli przechowywać kilka talii kart, by w odpowiednim momencie szybko wykorzystać dowolną z nich.

Dodatkowo mamy w ofercie drewniany card holder z 16 działami, który pozwoli utrzymywać nawet 500 kart jednocześnie, a dla miłośników konkursów karcianych oferujemy ekrany mistrza gry, które zdecydowanie pozwolą na bardziej odpowiedzialną i ciekawą grę. 

Oferowane przez nas drewniane mechaniczne gadżety, w tym elegancki card holder z drewna, można złożyć w pojedynkę lub razem z przyjaciółmi. Dodatkowo zarówno w postaci puzzłi, jak i już po ich złożeniu nasze drewniane modele staną się świetnym prezentem dla każdego gamera, który ceni sobie wygodę, oryginalność i niezawodność narzędzi wspomagających. 

Zapoznaj się z naszą nową kolekcją UGEARS GAMES, łączącą kultowy design UGEARS i zmysłowe połączenie  mechanicznych elementów, które uczynią Twoją grę jeszcze bardziej ciekawą i nieprzewidywalną. Ponadto wybieraj niebanalne akcesoria do gry, które złożysz własnymi rękoma już teraz, korzystając z wygodnego katalogu na naszej stronie. Wykorzystując nasze pudełko na karty lub inne rozwiązania z kolekcji możesz całkowicie pozbyć się wszystkich zbędnych operacji w procesie gry, aby zaoszczędzić czas na pozytywne emocje i wspaniałe przeżycia w gronie najlepszych przyjaciół. Można nawet składać mechaniczne urządzenia razem – nie są do tego potrzebne żadne narzędzia lub klej, a dodatkowo dostarczamy razem z drewnianym konstruktorem ilustrowane instrukcje z objaśnieniami w 11 językach.

UGEARS GAMES – to niezbędny wybór dla każdego kreatywnego, otwartego na świat i nowości gracza!