Na stronie:
Sortowanie:

Poznawaj, rozwijaj i baw się razem z modelami od Ugears STEM-lab!

UGEARS wznosi modele mechaniczne edukacyjne dla dzieci i dorosłych na zupełnie nowy poziom tworząc najbardziej rozbudowaną serię z myślą o zaawansowanych metodach uczenia się i mnóstwie radości.

STEM to określenie, które ostatnio jest bardzo często używane, a jego znaczenie pochodzi od akronimu angielskich słów: Science, Technology, Engineering, and Math(Nauka, Technologia, Inżynieria, Matemtyka). Jednym z powodów dlaczego ten trend jest popularny na całym świecie jest związany z obecnością w podstawach programowych systemów edukacyjnych wielu krajów. W praktyce oznacza to, że nauczyciele odchodzą od skupiania się na poszczególnych dziedzinach, a zamiast tego koncentrują się na podejściu opartym na rozwijaniu umiejętności. Innymi słowy sprawiają, że nauka staje się ciekawa i wciągająca dla uczniów.

Nowa linia modeli Ugears jest inspirowana ideą i nazwą STEM. Każdy model zawiera zestaw narzędzi do tworzenia STEMowych projektów i pokonywania wyzwań, jakie pojawią się po drodze. Wszystko, czego potrzebujesz jest w pudełku, więc pozostaje jedynie zdecydować kogo zaprosisz do wspólnego projektu - rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół?

Modele STEM-lab to bardzo przejrzysty i emocjonujący sposób do zdobywania wiedzy o rozpowszechnionych mechanizmach, rodzajach przekładni i połączeń, oraz o tym jak wykorzystuje się je w praktyce. Przechodząc krok po kroku z jednemu etapu budowy modelu Ugears STEM do drugiego, dokładnie zapoznasz się ze szczegółami różnych mechanizmów. Dzięki temu to, co wcześniej wydawało się być mechaniczną „czarną magią”, stanie się jasne i zrozumiałe.

Każdy z modeli STEM-lab to interaktywny przewodnik budowy jakiegoś mechanizmu. Przez składanie go własnoręcznie zdobędziesz pełne, głębokie zrozumienie zasad jego działania.

Dzięki zaprojektowanej przez Ugear aplikacji do wirtualnej rzeczywistości będziesz mógł jeszcze bardziej ulepszyć swoje doświadczenia w trakcie nauki. Skieruj tablet lub smartfon na złożony model STEM-lab i aplikacja pokaże ci mnóstwo zastosowań dla konstrukcji, którą zbudowałeś. Zobaczysz jak wykorzystuje się taki mechanizm w maszynach, budynkach i konstrukcjach inżynieryjnych; oglądaj, przybliżaj, oddalaj, patrz pod różnymi kątami, tak aby jeszcze lepiej zgłębić swój model.

Staw czoła wyzwaniu postawionemu przez STEM-lab, sprawdź ile wiesz oraz jak kreatywny i bystry jesteś. Ciesz się wspólną pracą ze swoim zespołem. Poznawaj, rozwijaj i baw się razem z modelami od Ugears STEM-lab!