Kilka pomysłów na niebanalny prezent – drewniane modele UGEARS

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Drewniane modele do składania to świetny upominek nie tylko dla dzieci! Wśród nich są takie, które możesz kupić także dorosłym. W tym artykule znajdziesz kilka inspiracji. Sprawdź, co polecamy i zamów już dziś wybrany produkt!

Dla fanów motoryzacji

W naszej ofercie znajdziesz wiele pojazdów, które urzekają starannie wykonanymi szczegółami. Są to między innymi:

Większość z nich to modele utrzymane w stylu retro, typowe klasyki, które zachwycą każdego fana motoryzacji. Ich zaletą jest to, że nadają się nie tylko do postawienia na półce, ale też do zabawy. Są wyposażone w gumowe silniki lub inne mechanizmy, dzięki którym poruszają się po linii prostej. Wśród samochodowych produktów najbardziej oryginalny jest łazik marsjański – takim prezentem na pewno kogoś zaskoczysz!   

Dla ciekawych świata

Oferowane przez nas drewniane modele uczą precyzji i wymagają cierpliwości. Niektóre mają charakter typowo edukacyjny – zabawa nimi pozwala poznać prawa fizyki i podstawy inżynierii. Jeżeli więc szukasz prezentu dla kogoś, kto jest ciekawy świata i lubi majsterkować, rozważ zakup jednego z modeli mechanicznych. Każdego większego lub mniejszego wynalazcę ucieszy też maszyna parowa.

Naukę i mechanikę łączy w sobie również zegar wyposażony w inteligentny mechanizm uruchamiający wskazówki na tarczy. To prawdziwe dzieło sztuki zdobione stylizowanymi ornamentami. Polecamy go przede wszystkim jako upominek dla dorosłych. Będzie świetnie prezentował się na biurku w eleganckim gabinecie, a jego składanie pozwoli się oderwać od nowoczesnych technologii i zrelaksować. 

Dla pragmatyków

Wielu osobom modele z drewna kojarzą się z bibelotami ustawianymi na półkach lub w szklanych gablotach. Tymczasem nasze produkty służą do nauki i zabawy, ale mają też zastosowanie praktyczne. Przykładem jest bogato zdobiona szkatułka bursztynowa, wyposażona w mechanizm, dzięki któremu rozsuwają się górne półki i wysuwa się dolna szuflada. Jej samodzielne składanie daje satysfakcję i jest świetną zabawą. Na co dzień tego typu pudełko przyda się do przechowywania biżuterii. 

Równie praktyczny jest oferowany przez nas organizer – zmieści się w nim sześć długopisów lub ołówków. Składa się z ponad pięćdziesięciu elementów, lecz jest łatwy w montażu. Idealny jako prezent dla współpracowników lub szefa – klasyczny, elegancki, oryginalny. Na pewno będzie się wyróżniał na każdym biurku!

Dla fanów gier planszowych

Twoi bliscy kochają planszówki, ale chcesz ich zaskoczyć czymś innym niż kolejną grą? Zamów drewniany ekran mistrza! To wyjątkowy atrybut dla każdego fana tego typu rozgrywek. Rozłożony ma cztery ramiona formatu A4 i przydaje się przede wszystkim w grach fabularnych. Jego złożenie zajmuje około 2-3 godzin i jest doskonałym wstępem do świetnej zabawy! Sprawdź i zamów już dziś – najlepiej w komplecie z pudełkiem, które ułatwia sortowanie kart i zachowanie porządku na stole. Zamykane na zamek chroni przechowywane w nim elementy przed uszkodzeniem w transporcie. Jest starannie wykonane i misternie zdobione, może więc funkcjonować jako ozdoba każdego wnętrza. 

Dla miłośników detali

Typowo bożonarodzeniowe są nasze drewniane puzzle do składania – miniaturowe, mechaniczne zabawki, które można powiesić na choince. Oferujemy je w dwóch zestawach:

Wszystkie puzzle są 3D – mogą je składać zarówno dzieci, jak i dorośli. Są miłym dodatkiem do prezentu i piękną, oryginalną dekoracją, której wykonanie to sama przyjemność! 

Dlaczego warto?

Proponowane przez nad drewniane modele są przeznaczone do składania, a nie do sklejania. Nie potrzebujesz do nich dodatkowych akcesoriów, kleju ani farb. Aby je złożyć, musisz mieć tylko czas i odpowiednią przestrzeń. Są to produkty wysokiej jakości, których tworzenie angażuje umysł i ciało. Spodobają się każdemu, kto ceni nietypowe upominki. Sprawdź i już dziś zamów coś wyjątkowego!